НАЗАРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ФІЛІЯ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КАРЛІВСЬКОГО НАВЧАЛЬНО - ВИХОВНОГО ОБ'ЄДНАННЯ»

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

16 черв. 2017
Одеса — південна столиця нашої України. А скільки поетичних імен дали їй люблячі мешканці: величають її Південною Пальмірою, називають і Перлиною біля моря, а ще легендарною Столицею гумору! Вона дійсно єдина така у всьому в світі: пристрасна і жагуча, врівноважена і спокійна, жартівлива і гостинна, багатонаціональна і толерантна. Найголовнішою памяткою Одеси є її культурний та історичний центр. Тут і стародавні вузенькі вулички, і лагідне Чорне море, і величний оперний театр, найкращий у в світі. А чого вартий найпотужніший морський порт України. Адже Одесу по праву вважають морськими воротами нащої держави. Місто наскрізь пронизано іронією і сатирою! Це неможливо передати, це треба відчути і почути! Розіграші і постійні жартиі – це свого роду природна одеська стихія! 16 червня вихованці пришкільного табору «Disneyland» побували в цьому чарівному місті нашої країни.
14 черв. 2017
З найдавніших часів люди вирушали в подорожі з метою пізнання світу й відкриття нових територій. 14 червня 2017 року в Назарівському пришкільному таборі «Діснейленд» пройшов День туризму. Тому з метою сприяння активної життєвої позиції молоді діти вирушили у похід на території села Назарівка. Учні мали змогу позмагатись у швидкості складання палатки, умовами розпалювання вогнища, дізнались багато цікавого про народні прикмети щодо погоди, мали змогу самостійно скласти рюкзак туриста. А наприкінці заходу учні ласували власноруч приготовленою кашею та сосисками.
13 черв. 2017
Пронизана непереможним козацьким духом Хортиця, розкинувши свої володіння на однойменному острові посеред широких вод Дніпра, символізує волю українського народу! 13 червня 2017 року вихованці пришкільного табору «Disneyland»відвідали це мальовниче місце. У музеї Українського козацтва був представлений історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», де інсценоване житло та господарські споруди козаків, укріплення з гарматами, курені і багато іншого, що, без сумніву, допомогло дітям відчути атмосферу тих часів. А панорами боїв і зборів козаків виконані до найтонших дрібниць. Діти мали змогу побачити фольклорно-етнографічний кінний театр «Запорізькі козаки», де було запропоновано виставу, що демонструє козацькі убранства, ремесла, бої на шаблях і чимало іншого. Також вихованці відвідали музей техніки «Фаетон». Відвідавши Хортицю, діти доторкнулись до первозданної природи, привезли купу вражень й переконались, що козацькому роду, таки дійсно немає переводу!