08.12.2017

Згідно із графіком проведення предметних тижнів у Назарівській ЗФ з 4 по 8 грудня проводився Всеукраїнський тиждень права.Він розпочався з загальношкільної лінійки-відкриття, на якій діти ознайомилися з планом проведення тижня, а також дізналися історію створення Конвенції прав дитини. 8 грудня було проведено Всеукраїнський урок для 5-9 класів "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, на якому школярі ще раз пригадали свої права та обов"язки, переглянули презентації й ознайомилися із тематичною літературою. Також протягом тижня були проведені вікторини "Знай та захищай свої права" для учнів 3-7 класів, заняття з елементами тренінгу "Підлітки мають права" для унів 7-9 класів, "Підлітки і робота" для дев"ятикласників. Протягом тижня учні школи розгадували кросворди і ребуси, малювали малюнки і стіннівки на правову тематику. Закінчився тиждень підведенням підсумків та нагородженням найактивніших учасників.