Оперуповноважений кримінальної міліції

Новости: 227
25.11.2015

Семінар вчителів географії на базі Назарівського НВК

25 листопада відбувся семінар вчителів географії у Назарівському НВК. Тема семінару – «Стимулювання активної пізнавальної діяльності учнів на уроках географії шляхом використання проблемних завдань».
20.11.2015

"Динаміт" на інтелектуальних іграх

21 листопада команда "Динаміт" Назарівського НВК прийняла участь в інтелектуальних іграх
17.11.2015

Екскурсія до Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (м. Черкаси).

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності на тему «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди» у Назарівському НВК було організовано екскурсію до Академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля (м. Черкаси).
16.11.2015

Революція гідності і свободи

16.11.2015

Толерантність -- шлях до миру

З нагоди відзначення Міжнародного Дня толерантності, класним керівником 11 класу Кльоз І.В.. була проведена виховна година на тему: "Толерантність -- шлях до миру"
14.11.2015

Пожежник: є така професія – життя рятувати

В рамках Тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди» 12 листопада 2015 р. учні та вихованці Назарівсього НВК побували на екскурсії, де познайомилися з нелегкими буднями служби пожежних-рятівників, а також повторили правила протипожежної безпеки та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.
13.11.2015

День працівників сільського господарства

09.11.2015

Брейн-ринг "Пожежна безпека"