План заходів

ВЕРЕСЕНЬ

Мета: виховувати потреби у заняттях фізичної культури та дотримання режиму дня, прагнення оволодіти санітарно-гігієнічними знаннями, навичками здорового способу життя. Розвивати інтерес до інших галузей знань, до спостережень, винахідництва, творчості, сприяти інтелектуальному та естетичному розвитку учнів.

• Місячник правил дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі»
  • Місячник благоустрою шкільної території
  • Місячник здорового способу життя

ЖОВТЕНЬ

Мета: вироблення в учнів свідомого ставлення до праці, як до вищої цінності людини і суспільства, цивілізованого господаря.

• Тиждень трудового навчання
  • Місячник здорового способу життя
  • Місячник безпеки під час використання газу у побуті
  • Тиждень збереження життя і здоров’я учнів

ЛИСТОПАД

Мета: ознайомити учнів із культурними традиціями, фольклором нашого народу, викликати інтерес до вивчення української мови та культури, розвивати творчі здібності.

• Місячник превентивного виховання
  • Місячник морально-правового виховання
  • Тиждень знань безпеки життєдіяльності учнів

ГРУДЕНЬ

Мета: розвивати моральні почуття, потреби поводити себе згідно з моральними нормами; виховувати патріотизм.

• Місячник морально-правового виховання
  • Місячник безпечного поводження на воді та кризі
  •  Тиждень правових знань