Обрання президента школи

В усі часи наша школа займалася навчанням та вихованням підростаючого покоління. Завдання сучасної освіти полягає не тільки в знаннях, але і в формуванні особистості, вихованні справжнього громадянина своєї держави. Тому з метою демократизації  шкільного життя, розвитку лідерських якостей особистості у стінах Назарівського  НВК вже не один рік діє добровільне, завданням якого є вироблення в учнів навичок самоврядування. З початком нового навчального року відновилася робота учнівського самоврядування. І першочерговим завданням для неї стало обрання нового президента школи, яке відбулося 30 вересня 2014 року. Серед кандидатів було шість учнів : Монько Крістіна, Сокольцова Вікторія, Степанова Віта, Ружиненко Любов, Сергієнко Сніжана та Зацаренко Сергій. У шкільному холі були розміщені плакати з передвиборчими програмами кандидатів. Тиждень передвиборчої агітації завершився головуванням учнів    5–11 класів.

Кожен із учнів отримав свій бюлетень і після заповнення опустив у скриньку, яка була у групи спостерігачів парламенту.            Після цього виборча комісія провела підрахунок голосів, склала протокол виборів.

Більшість голосів було віддано за Зацаренко Сергія, який  став президентом нашої школи.

Президент школи – посада досить серйозна і відповідальна. Тож бажаємо  Сергію  втілити всі свої наміри, висловлюємо надію на те, що він  докладе максимум зусиль для того, щоб у нашій школі панувала злагода, любов та повага, щоб наше життя у новому навчальному році було цікавим та різноманітним!!!